O nas

Pensjonat "U Benedykta" jest obiektem znajdującym się najbliżej stoku - 100 m i jest położony najwyżej w Kluszkowcach na wysokości 640 m n.p.m.

Nowoczesny, komfortowo wyposażony pensjonat "U Benedykta" zaprasza na wypoczynek zarówno klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Pensjonat "U Benedykta" oferuje swoim gościom komfortowe pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, w sumie 54 miejsca. Pokoje wyposażone są w funkcjonalne i estetyczne meble. Każdy z pokoi posiada  łazienkę z prysznicem. Kilka z nich jest z balkonem, z każdego rozpościera się  przepiękny widok na Pieniny, Gorce i Spisz. Pensjonat nasz to również  wysokiej jakości zaplecze gastronomiczne wraz ze sporą przestrzenią restauracyjną (do 60 miejsc siedzących). Oferujemy kuchnię domową w przyjaznej atmosferze z umilającą w tle muzyką oraz pięknymi widokami.  szczegóły »»

Nasz pensjonat położny jest u podnóża góry Wdżar (766 m n.m.p), która ze względu na specyficzny mikroklimat i ukształtowanie powierzchni jest doskonałym miejscem do uprawniania wszelkiego rodzaju aktywności zarówno latem (kolejka górska typu alpinie coaster, park linowy,  ścianki wspinaczkowe, trasy rowerowe (DH, XC, Dirt) oraz zimą (cztery trasy narciarskie o łącznej długosci 2200 m). Na górze tej również znajduje się mini farma, na której można zobaczyć m.in. strusie, owce, kozice alpejską  oraz kucyka, co jest dużą  atrakcją dla naszych najmłodszych Gości, a jeżeli ktoś zapragnie się ochłodzić latem, zaraz nieopodal znajduje się przystań wodna (mała zatoka Jeziora Czorsztyńskiego) z trawiastą  plażą, ogródkiem gastronomicznym, wypożyczalnią  sprzętu wodnego oraz boiskiem do siatkówki plażowej. Dodatkowo w okresie letnim uruchamiane jest połączenie statkiem do zamku w Niedzicy.

Ponadto przez okres całego roku miejsce to cieszy się  powodzeniem wśród turystów lubiących podziwiać  piękne widoki, uprawiać nordic-walking czy też po prostu spacerować.
Korzystając z usług naszego pensjonatu, oferujemy również  Państwu możliwość zorganizowania wielu dodatkowych atrakcji ustalonych drogą konsultacji (spływ Dunajcem, rafting, kuligi, off-road, parki linowe, rejsy po jeziorze, wycieczki krajoznawcze wraz z przewodnikiem), wszystkim się zajmiemy, tak ażeby nasz klient podczas pobytu w 100% oddał się wypoczynkowi.